SIBU dekoratyvinė plokštė

SIBU dekoratyvinė plokštė

SIBU dekoratyvinė plokštė

Begalinė įvairovė, įspūdingas tikslumas
"SIBU DESIGN" pristato daugiau kaip 200 skirtingų dizainų, suskirstytų į 11 gaminių grupių. Dekoratyvinių plokščių pritaikymo spektras yra beveik begalinis - ar tai būtų nepaprastas sienų dizainas, ar vitrinų ir parduotuvių įrangos akcentas, ar aukštos kokybės baldų paviršiai. Vizualiai asortimentas apima nuo veidrodinių dekorų iki aksominių ir odinių paviršių, stiklo laminatų ir struktūrinių plokščių. Be to, SIBU DESIGN dizaino plokštes lengva apdoroti, o pagal pageidavimą jos gali būti su lipniu arba magnetiniu pagrindu, kad būtų galima rasti optimalų sprendimą kiekvienai taikymo sričiai.

Kuriame atmosferą
Naudodami laminavimo meną, derindami skirtingas medžiagas, sujungiame grožį ir funkciją. Visada orientuodamiesi į klientą ir būdami lankstūs, gaminame išskirtinės kokybės dizaino elementus ir taip užtikriname nepakartojamą erdvinę patirtį.

Dizaino ir funkcijos derinys
Numatome būsimas tendencijas ir įtraukiame jas į savo gaminių kūrimą. Deriname šias tendencijas su funkcinėmis savybėmis, kad patenkintume klientų techninius ir vizualinius reikalavimus.
Taip pat gaminame individualius, konkrečiam klientui pritaikytus dizainus, turime savo formų konstravimo, CNC frezavimo, štampavimo, didelį tiekėjų tinklą ir visada stengiamės kurti atmosferą.

Aukštas dizaino standartas
Mums tiesiog patinka kurti ir gaminti gražius gaminius. Mūsų tikslas - gražinti pasaulį, todėl kasmet sukuriame daugiau kaip 50 skirtingų dizaino plokščių.

Austrijoje pagaminta kokybė
Kiekvieną dizaino lakštą su ypatingu kruopštumu gamina mūsų patyrę darbuotojai ir 100 % Austrijoje. Mūsų gaminiai griežtai tikrinami, kad būtų užtikrintas ilgalaikis visų dizaino lakštų naudojimas.

Atsidavusi komanda
Visi esame motyvuoti ir norime greitai ir kvalifikuotai jums padėti. Pradedant produkto pasirinkimu ir baigiant pagalba tvarkant ar teikiant pristatymo užklausas.

Greitas prieinamumas
Visi mūsų gaminiai yra sandėlyje, kad garantuotume jums greičiausią įmanomą pristatymo laiką. Mūsų procesai optimizuoti taip, kad net ir pagal užsakymą pagamintus gaminius būtų galima pristatyti per kelias dienas.

Nedidelis svoris ir laiko taupymas
Mūsų gaminiai yra lengvi, o dėl didelio dydžio juos sumontuosite akimirksniu. Apdirbama standartiniais medžio apdirbimo įrankiais.

Speciali įranga
Visi mūsų gaminiai gali turėti praktišką lipnų ar net magnetinį pagrindą, kad montavimas būtų dar paprastesnis.

Panaudojimo galimybės

Sienų dangos
Nesvarbu, ar jos naudojamos plačiai, ar iš dalies - nuobodžios sienos priklauso praeičiai, o kambariai įgauna savitą charakterį.

Viešbutis ir restoranai
Laisvalaikio, šauni, stilinga ar aukščiausios klasės - pabrėžkite viešbučio, baro ar restorano stilių ekstravagantiškomis dizaino plokštėmis.

Vonios kambarys
Platus, antibakterinis ir beveik vientisas! Dizaino lakštai drėgnoje zonoje, skirti renovacijai ir naujai statybai.

Karavanas
Jis turi gerai atrodyti, būti ypač tvirtas ir, kas geriausia, lengvas kaip plunksna! Jokių problemų - SIBU DESIGN yra jūsų partneris kuriant funkcionalų dizainą karavanų sektoriuje.

Parduotuvės vitrina ir ekranas
SIBU DESIGN leidžia lengvai atkreipti dėmesį į akį traukiančias priemones ir meistriškai išryškinti produktą.

Parduotuvių įrengimas ir stendų statyba
Sukurkite patalpas, kurios kviečia pasilikti, yra nepaprastos ir atitinka jūsų prekės ženklą.

Baldų fasadai
Presuokite dizaino plokštes su PVA klijais, apkantuokite ir kurkite unikalius baldus.

Stumdomosios durys
Pavargote nuo vienspalvių matinių ir blizgių spalvų! Spintai labai reikia įvairovės. Nuo odos išvaizdos iki gilių faktūrų - SIBU DESIGN lakštai užtikrina įvairovę!