Elfa lentynų sistema

 • Elfa lentynų sistema

  Kartu į tvarią ateitį

  Kodėl verta rinktis "Elfa"?
  "Elfa" sandėliavimo sistemos pasižymi moderniu, funkcionaliu dizainu, kuris leidžia lengvai sukurti erdvę bet kurioje patalpoje. "Elfa" gaminiai atpažįstami dėl paprasto ir funkcionalaus dizaino, yra patikimi, lankstūs ir lengvai montuojami.

  Greitas montavimas
  Lengvas "Elfa" montavimas reiškia, kad sutaupysite laiko, o kartu ir lėšų. Naudojant išmaniąją viršutinio pakabinimo sistemą, pagrindinis herojus yra viršutinis profilis. Tai vienintelis prie sienos prisukamas komponentas. Visa kita kabo ant jo. Apskaičiuokite, kad montavimas bus bent 35 % greitesnis nei kitų rūšių sandėliavimo įrangos.

  Patikimumas
  "Elfa" turi ilgametę istoriją ir tvirtas žinias apie sandėliavimą. "Elfa" siūlo išskirtinės kokybės ir laikui nepavaldžius gaminius, kurie tarnauja visą gyvenimą. Vienoje sekcijoje sistema gali išlaikyti iki 200 kg svorį ir gali būti naudojama ant bet kokio tipo sienų. "Elfa" gaminiams suteikiama 10 metų garantija.

  Sukurta Švedijoje
  "Elfa" gaminiai gaminami mūsų pačių moderniose gamyklose Vestervike, Mullsjö ir Kozaline. Taigi, mes kontroliuojame visą gamybos procesą: nuo gaminio kūrimo iki gamybos ir platinimo. Taip užtikrinama saugi darbo aplinka mūsų darbuotojams ir tvarus išteklių naudojimas. Tai taip pat užtikrina aukštą jūsų, kaip kliento, saugumo lygį, ypač kai kalbama apie pastovų ir patikimą tiekimą.

  Lankstumas
  Standartiniai sekcijų pločiai yra 450 ir 600 mm, tačiau sandėliavimo sprendimą taip pat galima pjaustyti, siekiant optimizuoti erdvę. Galutinis naudotojas bet kuriuo metu gali pridėti arba išimti komponentus, todėl bet kada gali laisvai kurti ir perkurti savo sandėliavimo erdvę.