Stumdomos durys

 

KODĖL VERTA RINKTIS MŪSŲ GAMINTAS STUMDOMAS DURIS:

ASORTIMENTAS: Stumdomas duris gaminame naudodami platų šiu prekinių ženklų asortimentą : ”SLIDER”, ”INDECO”, ”ASTIN”, ”SEVROLL”, ”ALUPROFIL”, ”KOMANDOR”, ”ITALY SYSTEM”, ”ECO SYSTEM”. Užpildų asortimentas įvairus – laminuotos medžio drožlių plokštės (”Kronopol”, ”Eegger”, ”Thermopal”, ”Cleaf”, ”Kronospan”, ”Pfleiderer”, ”SM’art”, veidrodžiai (paprasti, tonuoti, sendinti), stiklai (skaidrūs, dažyti, raštuoti, grudinti), spauda (foto arba raštas) ant ivairių paviršių, natūralių medžiagų užpildai ( Ratan, Loom, Bambukas), tapetai, dirbtinė oda ir t.t.

KAINA: Garantuojame geriausią kainą rinkoje. Jei mūsų pasiūlyta kaina bus didesnė nei kitur ir prekė yra tokios pačios ar panašios kokybės bei komplektacijos, mes suteiksime papildoma 5 procentų nuolaidą Jūsų geriausiam pasiūlymui.

KOKYBĖ: Pagal LR įstatymus suteikiame 2 metų garantiją. Aliuminio profiliai praktiškai yra amžini, naudojami užpildai turi ES sertifikatus kokybei ir saugumui, vienintelė besidėvinti detalė yra ratukas, tačiau daugelis mūsų atsirinktų tiekėjų ratukams suteikia nuo 25 metų iki 50 metų garantiją.

TERMINAS: Stumdomu durų gamyba nuo 5 iki 10 darbo dienų.

P.S.

Spintos su stumdomomis durimis

Kurdami savo namų interjerą, pirmenybę tekiame grožiui ir jaukumui, tačiau neretai pamirštame funkcionalumą, pavyzdžiui, tik pastatę spintą suvokiame, kad joje netelpa dalis drabužių arba ji užima didžiąją dalį kambario ir atrodo išties gremėzdiškai. Jei norite to išvengti ir sutaupyti erdvės, rinkitės spintą stumdomomis durimis. Kodėl? Štai keletas išties didelių pliusų.

Universalios. Spintos stumdomomis durimis yra gaminamos pagal individualų užsakymą. Tai reiškia, kad jos ir vidinį, ir išorinį dizainą galite pasirinkti pagal savo individualius poreikius. Jei prie įprastų spintų, kurios tradiciškai turi kelis stalčius, kelias lentynas, o likusią dalį užima kabinamiems rūbams skirta vieta, tenka derintis ir galvoti, kaip protingiau sutalpinti visus rūbus. Spintą su stumdomomis durimis galite sukurti patys. Gal jums reikia daugiau vietos kabinamiems drabužiams, o gal nepakanka trijų stalčių, o reikia penkių? Pabraižykite norimos spintos modelį ir pateikite jį mums, mes sumodeliuosime ir įrengsime spintą pagal Jūsų norus.

Ergonomiškos. Spintos stumdomomis durimis labai erdvios, jose nesunkiai sutalpinsite ne tik rūbus, bet ir avalynę, svečių patalynę, vietos liks dar ir dulkių siurbliui. Nepaisant spintos erdvumo, ji taupo jūsų namų erdvę, todėl tai išties puikus pasirinkimas, jei gyvenate mažame bute. Be to, tokia spinta gali būti sumontuota pačiose netikėčiausiose namų vietose: palėpėje, įstiklintame balkone, verandoje ir pan. išnaudokite namų erdvę protingai!

Platus dizaino pasirinkimas. Šiuo metu siūlome išties platų spalvų ir tekstūrų pasirinkimą, todėl nesunkiai rasite spintą, kuri derėtų prie likusio namų interjero. Medžio imitacija, veidrodis, permatomos spintos durys ir pan. – viskas priklauso  nuo jūsų norų ir fantazijos.

Spintą stumdomomis durimis nėra sudėtinga sumontuoti ir pačiam, tačiau jei norite nepriekaištingo vaizdo, vertėtų kreiptis į specialistus, kurie viską padarys už jus: pagamins, atveš ir sumontuos spintą norimoje vietoje. Spintos stumdomomis durimis nėra tampomos, jų neperstatysite į kitą kambario kampą, kada užsinorėję, todėl reiktų gerai pagalvoti, kur norite statyti spintą. Be to, renkantis spintą, vertėtų pagalvoti ir apie medžiagų kokybę. Spinta – tai ilgaamžis pirkinys, todėl pirmenybę teikite kokybiškos žaliavoms, kurios užtikrins, kad spinta tarnaus ne vienerius metus.